Encore Alcohol Activated Palette - Autopsy (by Bruce Fuller)
€ 99,99
Encore Alcohol Activated Palette - Autopsy (by Bruce Fuller)
Het Encore Alcohol Activated Palette - Autopsy is een professioneel waterproof SFX-palet met 10 kleuren, ontworpen door make-up effects master Bruce Spaulding Fuller. Speciaal samengesteld voor realistische post-mortem- en autopsie-effecten: van de wasachtige geelheid van afgestorven huid tot het stollen van bloed en de tinten van inwendige organen.
Bruce Spaulding Fuller werkte aan productions zoals Resident Evil, Predator 2, Buffy the Vampire Slayer, The Orville, American Horror Story en Goliath. Hij ontwierp dit palet voor iedereen die dood en stervende mensen of menselijke resten realistisch moet nabootsen - met alle benodigde kleuren op één plek. Bekijk ook de andere Encore Alcohol Activated paletten voor aanverwante SFX-thema's.
- 10 alcohol-geactiveerde kleuren, waterproof na drogen
- Hecht op huid, foam latex, silicone en latex prothesen
- Magnetisch hervulbare case met witte mixing surface in de deksel
- Activeer met EBA Fuel Spray of 99,9% isopropylalcohol
- FDA-conforme ingrediënten, gemaakt in Costa Mesa (Californië)
Wat is een alcohol activated SFX-palet?
Alcohol activated make-up activeer je niet met water, maar met cosmetische alcohol of een speciale activator zoals EBA Fuel. Daardoor hecht het ook op materialen waar waterschmink op afglijdt: foam latex, silicone, gelatine en stof. Eenmaal aangebracht is de make-up waterproof, transferbestendig en blijft uren zitten - ook onder zware filmlampen of warme studiocondities.
Voor wie is dit palet?
Dit palet is gemaakt voor professionele SFX-artists, film- en TV-grimeurs en theatermakers die met prothesen werken. Het vervangt een reeks losse tinten en gaat mee voor honderden looks. Ook de doorgroeiende hobbyist die serieus aan de slag wil met prothetisch werk vindt hier een compleet startpunt.
Nieuw met alcohol activated make-up? Begin met dunne wassingen en bouw langzaam op - de pigmenten zijn sterk, dus minder is meer. Dit palet is gericht op autopsie- en post-mortem-effecten. Niet bedoeld voor kinderschmink op feestjes - voor lichte griezel-looks zie de Encore SFX of Encore Tormented paletten.
Welke kleuren zitten in dit palet?
De 10 kleuren zijn opgebouwd rond drie functies: lichaamsweefsel als basis (4 tinten voor huid en weefseltexturen), bloed en vloeistoffen (3 kleuren voor stollend bloed en lichamelijke afscheidingen) en orgaan- en schaduwtinten (3 kleuren voor inwendige organen en diepe contrasten). Je zet ze los of gecombineerd in.
- Tendon - geelachtig wit voor pezen en bindweefsel
- Tainted Tissue - bleekgrijze verkleurde weefseltint
- Fetid Flesh - vale huidtint voor afgestorven vlees
- Contusion - blauwpaars voor kneuzing en lijkvlekken
- Clot - donkerrood gestold bloed
- Rancid - geelgroene tint voor verrotting en gal
- Bile - felle gelig-groene galkleur
- Spleen - diep blauwpaars voor milt en organen
- Liver - bruinrood voor lever en diepgeworteld weefsel
- Decayed - grijsbruin voor vergevorderde ontbinding
Hoe gebruik je het?
Activeer de schmink met EBA Fuel Spray of 99,9% isopropylalcohol op een rond penseel of stippelpenseel. Werk in dunne wassingen - dunne lagen geven meer diepte dan één dikke laag. De make-up droogt binnen seconden en is dan waterproof.
Pro tip: Begin met Fetid Flesh of Tainted Tissue als vale basislaag over de huid of prothese. Leg Contusion en Spleen in dunne wassingen op knobbels en verdiepingen voor lijkvlekken. Stip Bile en Rancid in holtes en rond wondopeningen. Eindig met Decayed en Clot voor de donkerste schaduwen en gestold bloed op randen.
Huidveiligheid en huid-prep
De Encore-formule is geformuleerd met cosmetische alcohol en FDA-conforme pigmenten. Bij gevoelige huid: test eerst op een kleine plek in de elleboogplooi. Vermijd toepassing op opengesneden huid, oogslijmvliezen en lippen.
Voor extra hechting en bescherming tegen wegwrijven kun je vooraf of achteraf een dunne laag EBA ProSeal Spray of EBA H2O Seal aanbrengen.
Fixeren en verwijderen
Alcohol activated make-up is na drogen intrinsiek waterproof - geen extra fixer nodig. Voor het verwijderen aan het eind van de dag gebruik je een speciale remover. Water en zeep alleen werken hier niet.
- EBA Unveil - alcoholvrije, hydraterende remover voor gevoelige huid en gezicht
- EBA Vapore - alcohol-based remover voor snelle volledige verwijdering, ook op prothesen
- Mouldlife Life-Wipes - make-up remover doekjes die ook huidlijmen zoals Pros-Aide verwijderen
Waar gebruik je het voor?
- Film, TV en professionele SFX-make-up
- Theater- en podiumproducties met lange speelduur
- Prothetisch werk op foam latex en siliconen
- Post-mortem en autopsie-effecten voor medische drama's en thrillers
- Lijk- en kadaverscènes voor film, TV en live-events
- Cosplay en karaktertransformaties met dood of undead-thema
- Halloween- en horror-looks waar je een stap verder wilt dan standaard schmink
Inhoud
10 alcohol-geactiveerde kleuren in EBA's kenmerkende magnetische, hervulbare case met witte mixing surface in de deksel. Pannetjes zijn los vervangbaar - je hoeft het hele palet niet weg te gooien als één kleur op is. Elk kleurpan: 3,5 gram in een 38x38mm (1,5x1,5 inch) formaat. FDA-conforme ingrediënten, gemaakt in Costa Mesa (Californië, VS), niet getest op dieren.
Activeer met EBA Fuel Spray 120ml - de officiële EBA-activator met fijne mist die egaal verdeelt - of de kleinere EBA Fuel 30ml voor onderweg.
Andere kleuren en varianten
Werk je liever met een ander thema? Voor verouderingseffecten zie het Encore Old Age palet, voor zware horror-FX het Encore Tormented. Bekijk het volledige Encore Alcohol Activated assortiment voor alle paletten.
| Afmetingen palette: | 24.1 × 11.4 × 2 cm |
|---|---|
| Extra Informatie: | Dierproefvrij, Glutenvrij, Vegan |
| Inhoud: | 10 kleuren in cups van 38 x 38 mm |
| Merk: | European Bodyart |
| Soort Product: | Alcohol Palette, Alcohol geactiveerde make-up |
Aanmelden