FBFX Duo-Haar Stippel FX-Penselen Set | Tim
€ 25,08
€ 31,35
€ 25,08
€ 31,35FBFX Duo-Haar Stippel FX-Penselen Set | Tim
De FBFX Duo-Haar Stippel FX-Penselen Set | Tim bevat alle drie maten van de Tim-serie (1, 2 en 3): duo-fiber stippelpenselen ontworpen voor SFX-make-up met alcohol-activated producten. Met deze set heb je voor elk SFX-effect het juiste formaat in huis, van fijne sproeten en littekens tot brede huidstructuren over grote oppervlakken. Bestand tegen sterke oplosmiddelen zoals IPA (isopropyl alcohol).
Inhoud van de set
- FBFX FX-Penseel Tim 1 (klein, voor sproeten, littekens en fijne textuur-details)
- FBFX FX-Penseel Tim 2 (medium, voor genuanceerde huidtinten en medium textuur-vlakken)
- FBFX FX-Penseel Tim 3 (groot, voor brede SFX-vlakken en schaduwzones)
Waarom kies je voor deze set?
- Drie maten in één keer: van Tim 1 (klein) tot Tim 3 (groot), zodat je elk SFX-formaat kunt opzetten zonder van merk te wisselen.
- Bestand tegen IPA en sterke oplosmiddelen: synthetische haren die hun vorm behouden, ook na intensief gebruik met alcohol-makeup en cleaners.
- Houten steel met stevige ferrule: comfortabel in balans, ook voor lange grime- en SFX-sessies.
- Geschikt voor alcohol-makeup en cake-makeup: werkt fijn met ProAiir Hybrid, EBA Encore, Endura, Reel Color en andere alcohol-activated en SFX-merken.
Hoe gebruik je deze penselen?
Doop het gewenste droge penseel in een kleine hoeveelheid alcohol-makeup en breng het via een stippeltechniek aan: tik het penseel voorzichtig op de huid en bouw lagen van kleur op tot je de gewenste textuur en dekking hebt. Het verschil in haarlengte zorgt voor een natuurlijke uitstraling, omdat de korte haren vlakker neerleggen en de lange haren textuur-puntjes achterlaten.
Maat-tip: gebruik de Tim 1 voor sproeten en kleine littekens, de Tim 2 voor genuanceerde huidtinten en medium textuur, en de Tim 3 voor schaduwzones en grote huidstructuren. Reinig elk penseel direct na gebruik met IPA (99% isopropyl alcohol) en laat plat drogen, met de haren naar beneden.
Andere FBFX penselen
Bekijk de hele schminkpenselen categorie voor waterschmink-penselen (Linda-, Floor-, Simone-serie) en specifieke FX-tools.
Over de FBFX penseellijn
De volledige FBFX penseellijn is ontwikkeld vanuit de jarenlange ervaring van Linda Gloudemans als schminker, grimeur en special effects make-up artist. Na meer dan 15 jaar actief in het vak weet zij precies waar een goed penseel aan moet voldoen om prettig te kunnen werken en strakke lijnen te kunnen zetten. Denk aan haren die mooi in vorm blijven, een fijne balans in het penseel en een handvat dat comfortabel in de hand ligt.
Net begonnen met schminken?
In onze gratis 4-delige miniserie ontvang je iedere dag een e-mail met uitleg over verschillende schminktechnieken, handige video's en stap voor stap schminkvoorbeelden. Daarnaast kun je ook gratis Schminkkaarten downloaden om thuis direct mee aan de slag te gaan.
| Inhoud: | 1 stuks |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Merk: | FBFX |
| Soort Product: | Penseel |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden
Bekijk al onze andere professionele FBFX Schmink Penselen en Penselen Sets