Ben Nye Camouflage Wheel (Compact)
€ 22,50
€ 22,50
Ben Nye Camouflage Wheel (Compact)
Het Ben Nye Camouflage Wheel (Compact) is een compacte vetschmink wheel van Ben Nye met vier klassieke camouflage-tinten voor militaire en survival looks. Het wheel bevat 14 gram crème-schmink en is geschikt voor huid, latex, gelatine, wax, silicone en protheses.
- Vetschmink op crème-basis, hoog gepigmenteerd
- 4 camouflage-tinten: Desert Tan, Army Green, Cinnamon, Coal
- Compact formaat: 14g / 0,5 oz, 50-300 toepassingen
- Werkt op huid, latex, gelatine, wax en protheses
- Vereist setting powder voor langere houdbaarheid
Welke militaire en survival looks maak je met dit wheel?
Met Desert Tan, Army Green, Cinnamon en Coal heb je de vier basistinten voor klassieke camouflagepatronen. Denk aan soldatenlooks, survival-thema's, cosplay van militaire figuren en schmink voor spel in het bos of outdoor evenementen.
De tinten zijn ook breed inzetbaar voor vuile en aardse effecten: een vuile straatfighter, een post-apocalyptisch personage of een vluchtige forest creature. De aardtinten blenden soepel in elkaar, waardoor je snel patronen kunt opbouwen.
Wanneer kies je dit wheel boven losse creme-kleuren?
Kies dit wheel als je de vier meest gevraagde camouflage-tinten in één compact formaat wilt hebben. Je werkt sneller omdat je niet hoeft te zoeken naar losse potjes, en het wheel past makkelijk in een grimeertas of rugzak voor on-location werk.
De vetschmink is hoog gepigmenteerd en geeft direct dekking. Dat maakt het ook handig voor snelle toepassingen bij evenementen, festivals en larp.
Hoe gebruik je het?
Breng de crème-schmink aan met een Mehron Latex Foam Sponsje voor zachte, gestippelde overgangen. Met je vingers blenden gaat ook goed: de warmte van je huid maakt de vetschmink direct soepel. Voor scherpe randen of details gebruik je een fijn penseel.
Pro tip: Begin met Desert Tan als basiskleur over het gezicht. Stippel Army Green en Cinnamon in onregelmatige vlekken over de basis. Voeg Coal toe op de donkerste punten rond de ogen, neus en kaaklijnen voor maximale diepte en een realistische camouflage-textuur.
Fixeren en verwijderen
Vetschmink blijft tacky zonder fixering. Zet de schmink met een setting powder - aangebracht via een powder puff - om de look te matteren en te fixeren. Verwijderen doe je met een schminkremover op oliebasis, of met Ben Nye Quick Cleanse. Water en zeep werken ook, maar een vette remover verwijdert vetschmink eenvoudiger.
Waar gebruik je het voor?
- Militaire cosplay en soldatenlooks
- Carnaval met leger- of survivalthema
- Larp en outdoor roleplay-evenementen
- Schmink bij films, series en fotoshoots met militair thema
- Vuile en aardse SFX-effecten en post-apocalyptische looks
Inhoud
Vier crème-schminkkleuren in een compact Ben Nye wheel van 14 gram (0,5 oz).
Kleuren: Desert Tan (CL-16), Army Green (CL-31), Cinnamon (CL-11), Coal (CL-28).
Andere kleuren en varianten
Wil je meer kleuren of een groter formaat? Vergelijk binnen het Ben Nye Wheels assortiment voor andere thema's zoals bruise-effecten of age effects. Combineer dit wheel met andere Ben Nye Camouflage wheels als je een uitgebreidere kleurset nodig hebt.
Compliant met EU Cosmetics Regulation 1223/2009. Productfoto's worden gemaakt onder professionele belichting. Kleuren kunnen enigszins afwijken door scherminstellingen.
| Inhoud: | 14gr |
|---|---|
| Kleur: | Multi-color |
| Soort Product: | Vetschmink Palette |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden