Wabbyfun Schmink Oefenbord Lily (A4)
€ 19,50
€ 19,50
Wabbyfun Schmink Oefenbord Lily (A4)
Het Wabbyfun Schmink Oefenbord Lily is een herbruikbaar oefenbord op A4-formaat voor schminkers die willen oefenen zonder model. Het bord is gemaakt van semi-hard plastic met het Lily-gezicht erop gedrukt, en geeft je een realistische ondergrond om designs te testen en technieken aan te scherpen.
- A4-formaat, semi-hard plastic
- Bedrukt met het Lily-gezicht in vooraanzicht
- Geschikt voor links- en rechtshandige schminkers
- Herbruikbaar, makkelijk schoon te maken
- Voor beginners en professionals
Wat is het Wabbyfun Oefenbord Lily?
Een herbruikbaar oefenbord van semi-hard plastic, A4-formaat, met het Lily-gezicht erop gedrukt. Het oppervlak heeft een structuur die lijkt op een echte huid, zodat schmink op een vergelijkbare manier hecht als bij een model. Het bord is onderdeel van de complete Wabbyfun-lijn met meerdere karakters en versies voor links- en rechtshandige schminkers.
Waarom kies je voor dit oefenbord?
Het oppervlak heeft een unieke structuur die grip geeft aan je penseel én aan een spons. Schmink hecht als op een huid, je krijgt voorspelbare lagen, en je kunt makkelijk uitproberen hoe een design eruitziet voordat je het op iemand zet.
Het bord is geschikt voor zowel beginners die hun eerste vlinder of tijger oefenen als professionals die nieuwe ontwerpen testen voor een evenement.
Hoe gebruik je het oefenbord?
Werk het bord op zoals je een gezicht zou doen. Breng een basislaag aan met de schminkspons, leg daarna de lijnen met je schminkpenselen, en bouw je kleuren in dunne lagen op.
Wil je per design een stap-voor-stap uitleg? Volg dan onze gratis schminkcursus en oefen elke les rechtstreeks op je Lily-bord. Voor extra inspiratie vind je op het blog veel schminkvoorbeelden om uit te proberen. Maak daarna een foto van je resultaat voor je portfolio of social media.
Schoonmaken en hergebruiken
Spoel het bord af met lauw water en gewone zeep, en je hebt het schoon. Resten die niet meegaan haal je weg met een beetje plantaardige olie op een doekje. Het bord is ultrabestendig en je kunt het oneindig opnieuw gebruiken.
Waar gebruik je het voor?
- Schminkdesigns oefenen en verfijnen zonder model
- Kleurcombinaties uittesten voordat je ze op een gezicht zet
- Designs fotograferen voor je portfolio of social media
- Leerlingen lesgeven of workshops begeleiden
- Nieuwe ontwerpen testen voor een evenement of cursus
Inhoud
1x Wabbyfun Schmink Oefenbord Lily, A4-formaat, semi-hard plastic. Bedrukt met het Lily-gezicht.
Andere oefenborden in deze lijn
Wabbyfun heeft meer A4-borden in de lijn. Bekijk ook het Luna-bord, het Hannah-bord en het Nikki-bord als je wilt oefenen op een ander gezicht. Voor kleurproeven zonder gezicht-afdruk zijn de effen borden een goede aanvulling. Bekijk hier al het oefenmateriaal.
Compliant met EU Cosmetics Regulation 1223/2009. Productfoto's worden gemaakt onder professionele belichting. Kleuren kunnen enigszins afwijken door scherminstellingen.
| Inhoud: | A4 - 21 X 29,7cm |
|---|---|
| Merk: | Wabbyfun |
| Soort Product: | Oefenmateriaal |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden