Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Voor 17.00 uur besteld, vandaag verzonden
  • Gratis verzending v.a. € 65,- binnen NL

Titanic FX Mini Splatter Brush 111s

€ 10,17

€ 16,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Productnummer: TI-BR-111s
Titanic FX Mini Splatter Brush 111s penseel voor realistische spatteffecten in special effects make-up, verkrijgbaar bij SchminkenGrime.nl
Titanic FX Mini Splatter Brush 111s

€ 10,17

€ 16,95

Titanic FX Mini Splatter Brush 111s

Het Titanic FX Mini Splatter Brush 111s penseel is een Mini Splatter Brush uit de Titanic Pro-FX serie. Je gebruikt het voor het spetteren van nepbloed en SFX-effecten. Met de hand gemaakt van synthetische, vegan vezels, houten handgrepen met ethische oorsprong en roestvrijstalen adereindhulzen.

Waarom kies je voor dit Titanic FX penseel?

  • Speciaal voor SFX-werk: voor het spetteren van nepbloed en SFX-effecten.
  • Haren vastgezet met een speciaal ontwikkelde lijm die niet oplost in SFX-removers, ook geschikt voor werken met alcohol-basis schmink.
  • Ethisch geproduceerd hout en roestvrijstalen adereindhulzen.
  • Gele punt op het handvat als herkenningsteken van de Titanic serie.

Gebruik en onderhoud

Spoel je penseel na gebruik goed uit in schoon water. Werk je met alcohol-basis schmink, dan spoel je uit met alcohol (bij voorkeur 99,9%). Aan het einde van een opdracht was je het penseel met penselen-zeep. Leg je penselen na het wassen plat op een handdoek; laat ze nooit rechtop drogen, dan kan vocht in de schacht trekken.

Tijdelijk in de aanbieding, op = op

Tijdelijk in de aanbieding en op = op. Wil je een blijvend alternatief? Kijk dan eens naar de FBFX Filbert Penseel Jerry.

Inhoud: -
Kleur: Zwart
Soort Product: Special Effects Makeup

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met het product met andere klanten.