ProAiir Hybrid Unicorn Pack, 6x30ml
€ 74,95
€ 74,95
ProAiir Hybrid Unicorn Pack, 6x30ml pastel airbrush schmink
De ProAiir Hybrid Unicorn Pack is een set van 6 zachte pastelkleuren in 30ml flesjes, samengesteld voor unicorn-, fee- en sprookjesschmink. Princess Pink heeft een shimmer-finish; de andere vijf kleuren zijn mat. Waterproof, sneldrogend en ontwikkeld voor gebruik met de airbrush. Ook te gebruiken met spons en penseel.
Welke unicorn- en sprookjeslooks maak je met deze set?
De zes kleuren zijn precies de tinten die je nodig hebt voor klassieke unicorn- en fairylooks: pastelpaars voor de hoorn-base, zachte munt voor blad- en blomdetails, hemelsblauw voor schaduwen, geel als lichttint en oranje voor warme accenten. Princess Pink shimmer geeft het geheel die laatste glinstering.
Ook sterk voor kindergrime op feestjes, bellypaint met sprookjespatronen en cosplayschmink waarbij pastel de hoofdtoon is.
Wanneer kies je deze pack boven losse flessen?
Kies deze set als je regelmatig unicorn- of fantasylooks maakt en niet telkens losse pastelkleuren wilt samenstellen. De zes kleuren zijn op elkaar afgestemd en werken direct samen zonder dat je hoeft te mengen of testen welke tinten kloppen.
Voor een eenmalige Halloween-avond of een feest met een klein groepje is dit format ook praktisch: je hebt minder dan 6 x 30ml nodig, maar de prijs per ml ligt lager dan los kopen.
Welke kleuren zitten in deze set?
Wat is ProAiir Hybrid?
ProAiir Hybrid is gemaakt van 100% cosmetisch alcohol-blend en hoogwaardige pigmenten. De formule bevat geen water.
Made in USA. Ingezet op grote producties zoals The Walking Dead, Guardians of the Galaxy en Avatar: The Way of Water.
Hoe gebruik je deze pack?
Schud elk flesje goed voor gebruik. Met de airbrush: vul de cup of side-feed via een Easy Pour Twist Cap of Snorkel Adapter. Stel de luchtdruk in op 20 tot 30 PSI. Houd je airbrush op circa 5 cm van de huid voor scherpe lijnen, en verder weg voor zachte vlakken.
Met de hand: dep een beetje op een spons, kabuki-kwast of schminkpenseel en bouw op in dunne laagjes. Eenmaal droog, binnen seconden, is de schmink vlekvast en watervast.
Pro tip: Begin de unicorn-look met Amethyst als egale gezichtsbase. Leg daarna Mint Green langs de buitenrand van het voorhoofd en de slapen. Gebruik Princess Pink shimmer op het neuspuntje en de jukbeenderen en sluit af met Sky Blue voor dunne lijndetails rondom de ogen.
Fixeren en verwijderen
Fixeren is niet nodig. Door het droogproces wordt de schmink vanzelf vlekvast en watervast. Wil je toch een extra coating of een glanzende finish? Gebruik dan ProLong of ProLong Satin.
Verwijderen doe je met pure vloeibare zeep zonder water. Masseer in op de huid, neem af met een washandje, en spoel daarna met water. Ook te verwijderen met Mouldlife Life Wipes of Ben Nye Remov-it All. Voor tussentijdse correcties werkt cosmetische alcohol op een wattenstaafje het snelst.
Voor wie is deze pack?
- Grimeurs en face painters die regelmatig unicorn- en sprookjeslooks maken.
- Ouders en feestgangers die een kinderfeestje met fee- of prinses-thema verzorgen.
- Cosplayers en fotografen voor pastel fantasy- en portret-shoots.
- Bellypaint-artiesten die sprookjespatronen op de buik schminken.
- Halloween- en fantasyfestivalgangers waarbij de schmink de hele dag moet houden.
Inhoud
6 flesjes van 30ml ProAiir Hybrid. Kleuren: Amethyst, Banana Yellow, Mint Green, Sky Blue, Princess Pink (shimmer) en Sherbert Orange.
Handige accessoires voor ProAiir Hybrid
- Easy Pour Twist Caps. Speciale dopjes om zonder morsen in je airbrush gun te schenken.
- Snorkel Adapter Cap. Gebruik je flesje direct met een syphon-feed airbrush gun.
- ProAiir Mini Compressor of ProAiir Compressor. Compact en makkelijk mee te nemen.
- ProAiir ProClean. Reinigt je airbrush gun snel na gebruik.
Werk je graag met sjablonen?
- Profile Stencils. Supersnel een mooi schminkontwerp op het gezicht.
- TattooPro Stencils. Tijdelijke tattoos in combinatie met ProAiir Hybrid.
- Nitril handschoenen. Houden je handen schoon tijdens bodypaint-werk.
Andere ProAiir Hybrid sets
ProAiir Hybrid is verkrijgbaar in losse 60ml-flesjes en in 14 verschillende multi-color packs van 6x30ml. Bekijk de complete ProAiir Hybrid lijn voor alle kleuren en sets.
| Kleur: | Multi-color |
|---|---|
| Merk: | ProAiir |
| Soort Product: | Airbrush Schmink Waterproof |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden