Diamond FX Kabuki Brush (synthetic hair)
€ 9,95
Diamond FX Kabuki Brush (synthetisch haar)
De Diamond FX Kabuki Brush is een ronde, ultra-zachte schminkkwast van synthetisch haar voor het aanbrengen van losse en geperste poeders en voor het werken met waterschmink op grote vlakken. Ideaal voor speedpainting, basislagen en het fixeren van crèmeschmink met poeder.
Wat is de Diamond FX Kabuki Brush?
Een ronde dichte kwast van synthetisch haar met een korte stevige steel. De penseelharen voelen ultra-zacht aan op de huid en pakken zowel droge poeder als nat-geladen waterschmink soepel op.
Synthetisch haar trekt minder water op dan natuurhaar en blijft daardoor stevig in vorm, ook na meerdere nat-droog wissels. Geschikt voor schminkers die op evenementen snel willen werken zonder voortdurend penselen te wisselen.
Waarom kies je voor deze Kabuki Brush?
- Ultra-zachte penseelharen, ook prettig op gevoelige huid en kinderhuid
- Synthetisch haar — diervriendelijk en stevig in vorm
- Droog én nat te gebruiken (poeder én waterschmink)
- Ronde dichte vorm, ideaal voor grote vlakken in één beweging
- Korte stevige steel, prettig in de hand bij snel speedpainting-werk
- Eenvoudig te reinigen met milde zeep
Hoe gebruik je de Kabuki Brush?
Voor droog gebruik: tik de kwast in je losse of geperste poeder, sla de overtollige poeder voorzichtig af op je hand of een tissue en breng dan aan op de huid. Niet afslaan geeft een te intense kleurafzetting of een witte waas bij fixeerpoeder.
Voor waterschmink: maak de kwast vochtig, knijp goed uit en laad de penseelharen vol met waterschmink. Stempel of veeg de schmink op grote vlakken voor snelle dekking. Tussen kleuren door even afvegen op een tissue tot er geen kleur meer afkomt.
Pro tip: gebruik de Kabuki Brush ook om aan het einde van een look overtollig los poeder van het gezicht af te vegen voor een gladdere finish.
Schoonmaken
Reinig de kwast tussen kleuren door met een tissue of milde zeep. Voor diep reinigen na een sessie gebruik je de Diamond FX Brush Soap (100g). Knijp het water voorzichtig uit (niet wringen) en laat de kwast plat drogen of met de haren naar beneden.
Waar gebruik je de Kabuki Brush voor?
- Crèmeschmink fixeren met losse poeder
- Blush en rouge aanbrengen op de wangen
- Speedpainting met waterschmink op grote vlakken
- Basislagen voor bodypaint en theaterschmink
- Overtollig poeder van het gezicht vegen aan einde van de look
Inhoud
1 Diamond FX Kabuki Brush met synthetische penseelharen en korte stevige steel.
Combineer met
De Kabuki Brush werkt het mooist met Diamond FX Dust Powders en met reguliere waterschmink. Voor fijnere detail- en lijnenwerk kies je een penseel uit de schminkpenselen-categorie.
Wil je leren werken met schmink?
Schrijf je in voor onze gratis schminktips en ontvang regelmatig technieken, video's, stap-voor-stap uitleg en Schminkkaarten waarmee je direct aan de slag kunt.
| Soort Product: | Penseel |
|---|
Aanmelden