Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Voor 17.00 uur besteld, vandaag verzonden
  • Gratis verzending v.a. € 65,- binnen NL

Diamond FX Splitcake Palette Pride (6X6Gram)

€ 23,95

Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Productnummer: DFX-SP6G
Diamond FX Splitcake Palette Gender Pride met 6 inclusieve kleurcombinaties voor pride- en themalooks, verkrijgbaar bij SchminkenGrime.nl
Diamond FX Splitcake Palette Pride (6X6Gram)

€ 23,95

Diamond FX Splitcake Palette Pride (6×6g)

De Diamond FX Splitcake Palette Pride is een one-stroke schminkpalet met zes vlag-splitcakes voor regenboog- en LHBTI-designs. Ideaal voor Pride-parades, inclusiviteits-evenementen, festivals en drag-shows waarbij je in één strijk een complete vlag op de huid zet.

Wat is de Diamond FX Splitcake Palette Pride?

Dit palet bevat zes Diamond FX splitcakes van ieder 6 gram. Een splitcake bestaat uit meerdere kleuren schmink naast elkaar, zodat je met één beweging direct een volledig kleurverloop op je penseel krijgt.

Diamond FX schmink is een professionele waterschmink op wax-basis. De schmink staat bekend om de sterke pigmentatie, heldere kleuren en strakke lijnen.

Waarom kies je voor dit Pride-palet?

  • Zes vlag- en regenboog-splitcakes in één handig palet
  • Klare kleurbanen voor Transgender, Non Binary, Asexual, Bi en Pansexual vlaggen plus de klassieke regenboog
  • Perfect voor one-stroke schminktechnieken
  • Snelle vlag-designs met één penseelstreek
  • Compact formaat voor Pride-parades, schminkstands en evenementen
  • Geschikt voor beginners en professionele schminkers

Welke splitcakes zitten in dit palet?

  • Transgender – blauw, roze en wit voor de transgender-vlag, eenhoorns en pastel-designs
  • Pride (Rainbow) – zeven regenboogkleuren voor klassieke regenboog-bogen, vleugels en wangen
  • Non Binary – zwart, paars, wit en geel voor non-binary vlag-designs en festival-looks
  • Asexual – zwart, grijs, wit en paars voor aseksuele vlag-accenten en statement-looks
  • Bi Flag – roze, paars en blauw voor de bi-vlag, ombre-wangen en vleugel-designs
  • Pansexual Flag – roze, geel en blauw voor de pan-vlag (met een wit penseel-tipje voor heldere tinten)

Hoe gebruik je deze one-stroke schmink?

Gebruik een licht vochtig plat schminkpenseel of schuin schminkpenseel en strijk hiermee over de kleuren van de splitcake om alle kleuren naast elkaar op hetzelfde penseel te krijgen. Zet daarna de schmink met één vloeiende beweging op de huid voor een direct kleurverloop.

Voor lijnen, bladeren, krullen en kleine one-stroke designs werken platte penselen of schuine one-stroke penselen het prettigst. Werk bij voorkeur in dunne lagen en laat een laag eerst even drogen voordat je opnieuw over dezelfde plek werkt.

Fixeren en verwijderen

Op een schone en droge huid blijft de schmink goed zitten. Wil je extra fixatie tijdens warme dagen, optredens of lange evenementen? Gebruik dan een fixerende spray zoals Mehron Barrier Spray.

Verwijderen doe je met water en een milde zeep zoals de Diamond FX Skin Soap. Voor hardnekkige restjes kun je een zachte remover towel gebruiken.

Waar gebruik je dit palet voor?

  • Pride-parades en LHBTI-evenementen
  • Schminkstands op inclusiviteits-workshops
  • Theater, drag en ally-make-up
  • Kinderfeestjes met regenboog-designs
  • Bedrijfsevents met diversiteits-statement

Inhoud

Diamond FX Splitcake Palette Pride met 6 splitcakes van ieder 6 gram. Inclusief 1 plat schminkpenseel.

Totaal inhoud: 36 gram schmink.

Andere kleuren en varianten

Bekijk ook het Diamond FX Splitcake Glow Palette, het Diamond FX Splitcake Shine Palette en het Diamond FX Splitcake Sparkle Palette.

Het volledige assortiment vind je op de Diamond FX Splitcakes categoriepagina.

Wil je leren werken met splitcakes?

Schrijf je in voor onze gratis schminktips en ontvang regelmatig one-stroke technieken, video's en oefenkaarten waarmee je direct aan de slag kunt met splitcake-designs.

Extra Informatie: Glutenvrij, Vegan
Inhoud: -
Kleur: Multi-color
Merk: Diamond FX
Soort Product: Waterschmink Palette

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met het product met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Bekijk ook onze andere Diamond FX Schmink Paletten