Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Voor 17.00 uur besteld, vandaag verzonden
  • Gratis verzending v.a. € 65,- binnen NL

Ben Nye Effects Gels Flesh (Clear), 29ml.

€ 13,50

Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Productnummer: BenNye-GE3
Ben Nye Effects Gels Flesh Clear 29ml transparante huidgel voor subtiele structuren of littekens, verkrijgbaar bij SchminkenGrime.nl
Ben Nye Effects Gels Flesh (Clear), 29ml.

€ 13,50

Ben Nye Effects Gels Flesh (Clear), 29ml

Met de Ben Nye's Special Effects Gels creëer je overtuigende effecten direct op de huid! Creëer alles van littekens tot brandwonden en snijwonden. Gedetailleerde instructies inbegrepen!

Om de Effects Gel te gebruiken dien je de gelatine in het flesje te verwarmen tot deze vloeibaar is. Vervolgens kan het met een spatel worden aangebracht en gemodelleerd op de huid. Er is geen lijm nodig bij gebruik van de deze gel. Effects Gel kan eenvoudig verwijdert worden van de huid met warm water. 

Inhoud: 29ml
Kleur: Transparant
Soort Product: Gelatine

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met het product met andere klanten.