ADM Tronics Pros-Aide, 125ml
€ 29,95
€ 29,95
ADM Tronics Pros-Aide, 125 ml | Medische Huidlijm voor Prothesen
ADM Tronics Pros-Aide is dé standaard huidlijm in de prosthetic SFX-wereld voor het plakken van protheses, bald caps en versieringen op de huid. Deze flexibele, medisch goedgekeurde lijm hecht sterk maar laat zich blenden tot een onzichtbare overgang. In de royale 125 ml-fles heb je genoeg voor meerdere film-opnames of een hele theaterseizoen.
Wat is Pros-Aide?
Pros-Aide is een waterbasis-acryllijm die uithardt tot een sterke, flexibele film op de huid. Anders dan spirit gum-achtige cap-plastics is Pros-Aide huidvriendelijk en geschikt voor de gevoelige delen van het gezicht. De lijm blijft soepel na het opdrogen en beweegt mee met je mimiek.
Je gebruikt Pros-Aide voor het plakken van silicone-protheses, gelatine-protheses, bald caps, vleugels van veren of stof, en strass op de huid.
Waarom kies je voor ADM Tronics Pros-Aide 125 ml?
- Industriestandaard in film, theater en SFX wereldwijd
- Medisch goedgekeurd en niet-toxisch, geschikt voor alle huidtypes
- Waterbestendig: blijft zitten ook bij transpiratie of buitenopnames
- Flexibel na uitharden, beweegt mee met de huid
- Royale 125 ml-verpakking voor langer gebruik
Hoe gebruik je Pros-Aide?
- Reinig de huid met alcohol of een huidreiniger om olie en make-up te verwijderen.
- Breng een dunne laag aan op zowel de huid als de prothese met een wattenstaafje of penseel.
- Wacht tot de lijm transparant wordt: dit duurt één tot twee minuten en betekent dat hij contactlijm-tacky is.
- Plaats de prothese op de huid en druk stevig aan voor minimaal een minuut.
- Blend de randen met een dunne laag Pros-Aide Cream voor een onzichtbare overgang.
Verwijderen
Pros-Aide is een sterke lijm en laat zich niet zomaar weken met water. Reinig met Sherman Pro-Clean cleansing oil of Mouldlife Life Wipes (specifiek voor Pros-Aide). Volg op met huidvriendelijke zeep voor de laatste resten.
Handige cross-producten
- Pros-Aide Cream 180 ml of 60 ml voor vullen van naden en het maken van PAX-verf
- Sherman Pro-Clean cleansing oil 250 ml voor verwijderen
- Mouldlife Life Wipes (20-pack) handige doekjes voor onderweg
- Mouldlife Baldiez 500 ml bald cap-plastic dat je met Pros-Aide op de huid plakt
Andere maten en varianten
Pros-Aide is ook beschikbaar als ProAiir Pros-Aide 60 ml voor losse projecten of als kennismaking. Voor het vullen van naden of het maken van PAX-verf kies je voor de cream-variant: Pros-Aide Cream 60 ml of de grote 180 ml.
| Inhoud: | 120ml |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Merk: | ADM Tronics |
| Soort Product: | Huidlijm |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden