Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Voor 17.00 uur besteld, vandaag verzonden
  • Gratis verzending v.a. € 65,- binnen NL

Mehron Kabuki Brush

€ 22,25

Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Productnummer: MEH-350
Mehron Kabuki Brush voor het egaal aanbrengen van poeder make-up op gezicht en lichaam
Mehron Kabuki Brush

€ 22,25

Mehron Kabuki Brush

De Mehron Kabuki Brush is een handgebonden poederkwast van zacht geitenhaar voor het aanbrengen van losse en geperste poeder. De ultra-zachte vezels verdelen poeder gelijkmatig over de huid zonder strepen of dichte plekken. Met een hoogte van ongeveer 6,3 cm en een korte stevige steel ligt de kwast lekker in de hand voor gecontroleerd poederwerk. Ideaal voor het fixeren van crème-foundation met een losse setting powder, of voor het aanbrengen van rouge en bronzer voor dagelijkse en theater-make-up.

Let op: deze kwast werkt alleen voor droge make-up. Voor crème- of vloeibare producten gebruik je een spons of synthetisch penseel.

Hoe gebruik je de Kabuki Brush?

Voor fixeren met losse poeder: haal de kwast door Mehron Setting Powder of een andere losse fixatie-poeder. Sla het overschot af op de rand van de pot of een tissue voordat je de kwast op het gezicht brengt. Strijk in cirkelende of vegende bewegingen over de gefoundeerde huid.

Voor rouge en blush: doe een lichte hoeveelheid product op de kwast, sla overschot af en breng aan op de wangen of contour-zones. De zachte borstel verdeelt de kleur subtiel zonder harde randen.

Voor overtollig poeder verwijderen: gebruik de droge kwast om overtollig los poeder van het gezicht te vegen voor een natuurlijkere afwerking. Maak de kwast eerst schoon door hem over een tissue heen en weer te vegen tot er geen kleur meer vanaf komt.

Pro-tip: sla altijd het overschot van de kwast voordat je 'm op de huid plaatst. Te veel poeder geeft een witte waas bij fixatie of een te intense kleur bij rouge. Liever bouw je in 2 lagen op dan in 1 zware laag.

Onderhoud en schoonmaken

Reinig de kwast regelmatig met een milde shampoo of een specifieke kwast-reiniger onder lauw water. Knijp voorzichtig uit zonder de vezelbundel uit elkaar te trekken en laat hangend drogen met de haren naar beneden. Bij goede verzorging behoudt de geitenhaar-vezel zijn zachtheid voor lange tijd.

Waar gebruik je het voor?

  • Fixeren van crème-foundation met losse setting powder
  • Aanbrengen van geperste poeder en finishing powder
  • Rouge, blush en bronzer aanbrengen voor dagelijkse en theater-make-up
  • Overtollig poeder van het gezicht vegen voor een natuurlijke afwerking
  • Theater, film, cosplay en dagelijkse make-up routines

Inhoud

Eén Mehron Kabuki Brush van ongeveer 6,3 cm hoog. Handgebonden geitenhaar met korte stevige steel.

Andere tools en gerelateerde producten

Voor het indrukken van poeder in crème-make-up gebruik je een Mehron Powder Puff Normal of Powder Puff Jumbo voor steviger fixatie. Combineer de Kabuki Brush met Mehron Setting Powder voor een matte, langhoudende afwerking.

Merk: Mehron
Soort Product: Penseel

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met het product met andere klanten.