• Voor 17.00 uur besteld, vandaag verzonden
  • Gratis verzending v.a. € 65,- binnen NL
Productinformatie

Grimas Schmink Pearl Pure Zilverwit 704 (15ml/30gr)

Stralend zilverwitte water make-up met een parelmoer glans

Grimas Water Make-up Pearl Pure Zilverwit 704 (15ml/30gr) is een veelzijdige, hoog gepigmenteerde schmink op waterbasis met een prachtige zilverwitte parelmoer glans. Deze unieke kleur heeft een subtiele metallic finish die zorgt voor een etherische, ijzige uitstraling. Perfect voor sprookjesachtige fantasielooks, engelachtige transformaties en speciale effecten voor film, theater en cosplay.

Of je nu een magische ijsprinses, een futuristische robot of een mysterieuze fantasiefiguur wilt creëren, deze zilverwitte schmink biedt de perfecte balans tussen helderheid en reflectie. De lichte, romige textuur maakt het eenvoudig aan te brengen en te blenden met andere kleuren. Dankzij de snelle droging en uitstekende dekking krijg je een stralende, egale finish zonder vegen of strepen.

Deze parelmoer water make-up is ideaal voor zowel subtiele highlights als complete gezichts- en lichaamsbeschilderingen. Hij is dermatologisch getest en veilig voor gebruik rond de ogen en op de lippen. Of je nu een professionele grimeur bent of gewoon een opvallende look wilt maken, met Grimas Pearl Pure Zilverwit til je je creaties naar een hoger niveau!

Belangrijkste kenmerken

  • Make-up op waterbasis – eenvoudig te activeren en aan te brengen
  • Stralende zilverwitte tint met een subtiele parelmoerglans
  • Sneldrogend en hoog gepigmenteerd – egale dekking zonder strepen
  • Huidvriendelijk – veilig voor gebruik rond de ogen en op de lippen
  • Unieke formule – ongeparfumeerd, glutenvrij en geschikt voor de gevoelige huid
  • Kleuren onderling mengbaar – creëer bijzondere effecten en combinaties
  • Gemakkelijk te verwijderen – afwasbaar met water en zeep of shampoo

Wat betekent ‘Pure’?

De Grimas Water Make-up Pearl Pure-serie bevat geen chemische conserveermiddelen zoals parabenen of halogeen organische verbindingen. Dit maakt het een bewuste keuze voor iedereen die een huidvriendelijke en veilige schmink zoekt zonder overbodige toevoegingen.

Toepassing en gebruik

Grimas Water Make-up Pearl Pure Zilverwit 704 kan direct op de huid worden aangebracht. Zorg ervoor dat de huid schoon en vetvrij is voor de beste hechting. Gebruik een penseel of make-up sponsje en activeer de schmink met een kleine hoeveelheid water. Werk niet te nat en niet te droog om een gelijkmatige, egale dekking te krijgen.

Door de sneldrogende formule kun je eenvoudig meerdere lagen opbouwen zonder dat de kleuren mengen. Wil je een extra heldere glans of ijzige highlights? Breng dan een dunne laag aan en laat deze volledig drogen voordat je een tweede laag toevoegt.

Voor een nog langduriger resultaat kun je een dunne basislaag Grimas Cake Make-up gebruiken. Dit zorgt voor een strakkere dekking en verlengt de houdbaarheid van de schmink.

Verwijderen

Deze zilverwitte water make-up is eenvoudig te verwijderen met lauwwarm water en een milde zeep of shampoo. Masseer de huid zachtjes en spoel af met water. Hard wrijven kan huidirritatie veroorzaken, dus werk voorzichtig.

Haar dat met deze schmink is gekleurd, kan worden gewassen met shampoo. Gebruik geen vette reinigingsproducten zoals afschmink of vochtige reinigingsdoekjes, omdat deze de schmink juist beter laten hechten.

Verpakking en inhoud

Grimas Water Make-up Pearl Pure Zilverwit 704 is verkrijgbaar in:

  • Individuele verpakking van 15ml (30gr)
  • Paletten met 6 of 12 kleuren

Veiligheid en certificering

Grimas staat bekend om zijn hoge kwaliteitsnormen en huidvriendelijke formules. Dit product is dermatologisch getest op 30 personen gedurende 24, 48 en 72 uur, zonder enige vorm van irritatie. Bovendien is het beoordeeld op toxiciteit en bacteriologische veiligheid volgens de Europese Cosmeticaverordening (1223/2009/EG). Het bevat minder dan 50 k.v.e./g bacteriën, gisten en schimmels en is veilig voor gebruik rond de ogen en op de lippen.

Bekijk het volledige assortiment

Ben je op zoek naar meer kleuren of wil je een compleet palette samenstellen? Bekijk het volledige Grimas Schmink Pearl Pure assortiment en ontdek alle mogelijkheden!

Specificaties
Extra Informatie: Glycerine Basis
Inhoud: 15ml, 30gr
Kleur: Wit, Zilver
Kleur Type: Metallic Kleur
Merk: Grimas
Soort Product: Metallic Waterschmink

Grimas Schmink Pearl Pure Zilverwit 704 (15ml/30gr)

€ 6,25*

Productnummer: GR-WMPe-704
Beoordelingen

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met het product met andere klanten.


Grimas Pearl Water Make-up 704 Zilverwit 15ml – Parelmoer schmink op waterbasis voor face- en bodypainting.
Grimas Schmink Pearl Pure Zilverwit 704 (15ml/30gr)

€ 6,25*

In het winkelmandje