Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Voor 17.00 uur besteld, vandaag verzonden
  • Gratis verzending v.a. € 65,- binnen NL

Grimas Liquid Make-up Pearl Paars 760 (8ml)

€ 5,20

Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Productnummer: GR-LMP-760-8
Grimas Liquid Pearl 760 – zachte parelmoer glans voor gezicht en lichaam, verkrijgbaar bij SchminkenGrime.nl
Grimas Liquid Make-up Pearl Paars 760 (8ml)

€ 5,20

Grimas Liquid Make-up Pearl Paars 760 (8ml) – Parelmoer Paarse Schmink op Waterbasis

Grimas Liquid Make-up Pearl Paars 760 is een gebruiksklare, vloeibare schmink op waterbasis met een intense, parelmoer paarse glans. Deze liquid facepaint is perfect voor magische creaties, fantasie-ontwerpen of glamoureuze accenten op gezicht en lichaam.

Waarom kiezen voor Grimas Liquid Make-up?

  • Kant-en-klaar – direct uit de verpakking te gebruiken, geen activeren nodig.
  • Veilig voor gezicht & lippen – parfumvrij, glutenvrij en parabeenvrij.
  • Stralende parelmoer finish – met perfecte dekking en sneldrogende formule.
  • Huidvriendelijk – dermatologisch getest voor gevoelige huidtypes.

Hoe gebruik je Grimas Liquid Make-up?

Breng een beetje make-up aan op een mixing palette en gebruik een schmink penseel of spons. Voor grotere vlakken kun je een Petal spons gebruiken. Werk snel en strak met een vingerspons voor sjablonen.

Verwijderen & reinigen

Verwijder de schmink met lauwwarm water en zeep of shampoo. Penselen en sponsjes kun je eenvoudig reinigen met water en zeep.

Wat zit er in de verpakking?

  • 1x Grimas Liquid Make-up Pearl Paars 760 (8ml)

Op zoek naar vloeibare paarse schmink met een glanzend effect? Kies voor Grimas Liquid Make-up Pearl Paars: professioneel, gebruiksvriendelijk en schitterend in elke creatie. Bekijk ook alle andere kleuren en maten Grimas Liquid Make-up.

Extra Informatie: Glycerine Basis
Inhoud: 8ml
Kleur: Paars
Kleur Type: Metallic Kleur
Merk: Grimas
Soort Product: Vloeibare waterschmink

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met het product met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Mix & match met deze Grimas Liquid Make-up kleuren

Grimas Liquid Promo Palette – set met vloeibare schmink in diverse kleuren, verkrijgbaar bij SchminkenGrime.nl
Grimas Mixing Palette

€ 4,20

Grimas Liquid Make-up 001 – witte vloeibare schmink op waterbasis, verkrijgbaar bij SchminkenGrime.nl
Grimas Liquid Make-up Wit 001 (8ml)

€ 4,75