In dit schminkvoorbeeld Koningsdag Kroon laten we je graag zien hoe je een leuk schminkontwerp kunt maken in slechts een paar stappen. Dit voorbeeld is zowel voor jongens als meisjes heel erg leuk en niet moeilijk  te maken.

Schmink Materialen

Alle schmink materialen die Mara  gebruikt heeft voor het maken van dit leuke schminkvoorbeeld vind je eenvoudig op onze website bij “Stap voor Stap Schminkvoorbeeld Koningsdag Kroon

Stap voor Stap Schminkvoorbeeld Koningsdag Kroon

Ben je nog niet zo lang bezig met schminken en wil je graag een schminkcursus volgen? Dan hebben we hier verschillende mogelijkheden voor. Kijk op onze website voor alle “Basiscursussen Kinderschmink

Wil je op de hoogte blijven van al onze cursussen, workshops en jam-sessies? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief (via het invulscherm rechts onderin de pagina) en krijg automatisch de laatste nieuwtjes van SchminkenGrime.nl in je mailbox.

Tot de volgende keer!
Groetjes Mara en Linda