Dromerige Clown Schminken: Speelse Look met Paarse en Blauwe Details

Dromerige clown schminklook met paarse pruik en kleurrijke make-up, voorbeeld van Eva Brunklaus, verkrijgbaar bij SchminkenGrime.nl

Wil je een originele dromerige clown schminken met een zachte uitstraling? Dan is deze creatie van Eva Brunklaus echt iets voor jou! In deze blog laten we stap voor stap zien hoe je deze unieke clown kunt schminken.

We hebben op ons blog al veel clown schmink voorbeelden verzameld: van lieve kinderschmink tot angstaanjagende horrorclowns voor Halloween. Deze look valt op door de zachte kleuren, de opvallende vormgeving en de speelse accenten. Perfect voor wie iets anders wil dan de klassieke rode neus en bolle wangen.

Zin om zelf aan de slag te gaan? Lees dan snel verder!

Wat heb je nodig om deze Clown te Schminken?

Voor deze dromerige clown look gebruikte Eva de volgende producten (allemaal verkrijgbaar in onze webshop):

Bekijk de video: Clown Schminken met Eva Brunklaus

Wil je direct meekijken hoe deze look tot stand komt? In deze korte video laat Eva stap voor stap zien hoe zij deze unieke clown schminklook opbouwt – van de witte basis tot de opvallende paarse en blauwe details. Ideaal als je visueel wilt leren of nog wat extra tips en technieken wilt zien in actie.


Stap-voor-stap: Clown schminken in zachte kleuren

Stap 1: De witte basis

Gebruik Mehron Creamblend Stick White als ondergrond. Breng deze crèmekleurige basis egaal aan over het hele gezicht. Fixeer de schmink met Mehron Setting Powder voor een matte en langdurige finish.

Stap 2: Schaduw aanbrengen

Met behulp van de Lollipop Smoothie Blender breng je zachte blauwe schaduwen aan, omhoog vanaf de jukbeenderen. Voeg daarna een laagje Mehron StarBlend Black toe voor extra diepte. Op het rechteroog gebruikt Eva paars, op het linkeroog blauw.

Stap 3: Oogvormen schminken

Maak met zwarte Diamond FX schmink een zigzagvorm over de oogschaduw. Dit zorgt voor het typische clown-effect met een fantasievolle twist.

Stap 4: Neus en lippen

In plaats van een klassieke rode neus kiest Eva voor roze oogschaduw in combinatie met wit en zwart voor de details. De lippen worden paars met extra witte highlights voor een speels contrast.

Stap 5: Details & accenten

Met Diamond FX White voeg je lichte accenten toe bij de ogen en de mond. Onder de kaaklijn gebruikt Eva StarBlend Ebony voor subtiele contouring.

Stap 6: Lashes & pruik

Plak de nepwimpers met Pros-Aide lijm. Maak de look af met een felblauwe pruik voor een vrolijke, opvallende finish!

Meer clown schmink ideeën?

We hebben nog veel meer inspiratie op ons blog! Denk aan:

  • Clown schminken voor kinderen
  • Horrorclowns voor Halloween
  • Lieve en zachte clown ontwerpen
  • Klassieke circusclowns
    Bekijk ze allemaal via de categorie Clown Schmink Voorbeelden.

Zelf aan de slag met deze clown look

Met een paar goede schminkproducten en een beetje oefening kun je al snel zelf aan de slag met deze kleurrijke look. Of je nu een optreden hebt, een feestje, of gewoon lekker creatief wilt zijn – deze dromerige clown is een echte eyecatcher.

Alle producten uit deze look vind je in onze webshop SchminkenGrime.nl. Laat je inspireren en probeer eens iets nieuws!

En vergeet ook Eva niet te volgen op instagram. Zij maakt met regelmaat prachtige fantasie creaties die een bron aan inspiratie bieden. Eva is te vinden onder @face_and_body_art_by_eva

Veel plezier en lekker schminken! 🎨🌈
Eva Brunklaus

Meer Inspiratie? Ontdek Onze Schmink Voorbeelden en Video Tutorials!

Ben je geïnspireerd door dit stap-voor-stap Voorbeeld? Neem dan zeker een kijkje bij al onze andere Schmink Voorbeelden of al onze how-to artikelen en video’s! Of je nu net begint met schminken, grimeren of special effects make-up, wij hebben alles wat je nodig hebt. Laat je creativiteit de vrije loop en ontdek hoe je de mooiste ontwerpen kunt maken met onze tips en technieken.

Muis schminken voorbeeld van Dietlinde de Blander met krullenpruik, roze schmink en cosplay-details, verkrijgbaar bij SchminkenGrime.nl
Spongebob schmink transformatie met Patrick detail, geschminkt met producten van SchminkenGrime.nl
One Stroke bloemen schminken met roze en groene details, eenvoudig voorbeeld voor meiden, verkrijgbaar bij SchminkenGrime.nl

Bekijk Onze Video Tutorials voor Meer Schminkideeën

Wil je meteen aan de slag met visuele hulp? Op ons SchminkenGrime YouTube-kanaal laten we je stap voor stap zien hoe je de mooiste schminkdesigns maakt, geschikt voor zowel beginners als professionals. Of je nu helemaal nieuw bent met schmink of gewoon zoekt naar leuke nieuwe ideeën, wij hebben de perfecte tutorial voor jou! Klik hieronder om direct naar de video’s te gaan en je creativiteit te laten sprankelen met schminken en grime.

Leer schminken als een pro in onze Schmink Cursus

Altijd al willen leren hoe je prachtige schminkontwerpen maakt? In onze uitgebreide Schmink Cursus ontdek je alle basistechnieken om zelfverzekerd aan de slag te gaan. Of je nu net begint of je skills wilt perfectioneren, onze cursus geeft je alle kennis en tools die je nodig hebt.

Bekijk de beschikbare data op onze website en meld je aan. Of je nu schminkt voor feestjes, evenementen of professioneel werk – deze cursus is dé perfecte start voor jouw schminkavontuur.

Heb je vragen of wil je meer weten? Neem gerust contact met ons op via e-mail of laat een reactie achter. We staan klaar om je te helpen en al jouw vragen te beantwoorden.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief om geen enkele update over nieuwe cursussen, tutorials en tips te missen. Jouw schminkreis begint hier!

Eva Brunklaus

Eva Brunklaus is een getalenteerde Nederlandse face- en bodypaint artieste, bekend om haar creatieve en diverse ontwerpen. Ze heeft verschillende tutorials gemaakt voor Schmink en Grime, waaronder een alien-creatie en een vampier-look. Eva heeft ook workshops gegeven, zoals de 'Workshop Originele Carnavals Designs' in februari 2020. Daarnaast is ze betrokken geweest bij samenwerkingen en evenementen, zoals de 'Fabulous Pride Collaboration' en het 'Friends of Rock' evenement in 2018. Voor meer van haar werk kun je haar Facebook-pagina 'Face & Body Art By Eva' bezoeken.
Scroll naar boven